Moskitiery z powodzeniem stosowane są w mieszkaniach i domach.
Zdobyły już dużą popularność, bo skutecznie chronią przed insektami.

moskitiery ramkowe

MOSKITIERY
RAMKOWE

moskitiery Danżal

MOSKITIERY
PLISOWANE

moskitiery Danżal

MOSKITIERY
DRZWIOWE

moskitiery Danżal

MOSKITIERY
ROLOWANE

Moskitiery Świdnica

Moskitiery z powodzeniem stosowane są w mieszkaniach i domach. Zdobyły już dużą popularność, bo skutecznie chronią przed insektami. Gęsta siatka moskitiery zatrzymuje nawet małe owady, jak muszki i komary. Same rolety czy żaluzje nie stanowią dla nich bariery, więc warto dodatkowo zabezpieczać pomieszczenia moskitierami.

Moskitierę można umocować na oknach PCV i drewnianych, na drzwiach (również tych podwójnych) i we wnękach.

Nasza oferta moskitier została przygotowana tak, by każdy znalazł najlepsze rozwiązanie dla swojego domu lub mieszkania. W Danżal znajdziesz kilka rodzajów moskitier:

  • moskitiery ramkowe

  • moskitiery plisowane

  • moskitiery drzwiowe

  • moskitiery rolowane (zwijane).

Szczególnie interesującym rozwiązaniem są moskitiery plisowane – są łatwe w obsłudze i można je złożyć. Z kolei moskitiery rolowane idealnie sprawdzają się we wnękach okiennych – także w przypadku skośnych okien dachowych.

W zależności od miejsca montażu moskitiery (drzwi, drzwi przesuwne, okna i okna dachowe, wnęki itp.), można wybrać odpowiednie sposoby ich mocowania.

Producent moskitier 

Jesteśmy producentem moskitier i działamy na rynku od 1993 roku. Mamy wypracowaną renomę w branży i bardzo dobre opinie na lokalnym rynku. Zapewniamy profesjonalne doradztwo.

U nas zamówisz moskitierę na wymiar, dostosowaną do okien i drzwi nawet o nietypowych rozmiarach i kształtach. Ramy moskitiery możemy dobrać pod kolor stolarki okiennej lub drzwiowej – nie będzie się wtedy rzucać w oczy. 

Jak zamówić moskitierę?

Możesz złożyć zamówienie telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszym sklepie w Pszennie k. Świdnicy. Nasz przedstawiciel może też odwiedzić Cię w domu, zrobić dokładne pomiary, zaproponować najlepsze rozwiązanie i na miejscu przygotować wycenę. Zamówisz u nas również serwis i montaż. Bezpłatnie dojeżdżamy do Klientów na terenie takich miast jak Świdnica, Wałbrzych, Wrocław i ich okolic. Zapraszamy!