Osłony zewnętrzne

W ofercie osłon zewnętrznych znajdują się rolety, bramy rolowane i markizy.

rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

fotoroleta maki
Markizy
bramy rolowane
Bramy

Osłony zewnętrzne Świdnica

Rolety zewnętrzne stanowią termoizolację, pomagają zmniejszyć utratę ciepła zimą i pozwalają zachować prywatność. Wygłuszają też hałasy z zewnątrz. Są też dodatkowym zabezpieczeniem przed np. kradzieżą. Mogą być zwijane i rozwijane ręcznie lub za pomocą pilota.

W naszym zakładzie produkujemy rolety zewnętrzne adaptacyjne i podtynkowe i malujemy je na dowolny kolor z palety RAL. Bezpłatnie dojeżdżamy do Klientów mieszkających w odległości do ok. 70km od Świdnicy, na miejscu robimy pomiary, przygotowujemy wycenę oraz zajmujemy się montażem rolet.

Markizy stosowane są jako zadaszenie balkonów i tarasów. Są praktyczniejsze od stałych osłon, bo można je dowolnie zwijać i rozwijać. To też element dekoracyjny, bo markizy mogą mieć różne kształty oraz wzory tkanin, z których są zrobione.

Bramy rolowane – garażowe i przemysłowe – są zabezpieczeniem znajdującego się w pomieszczeniu mienia oraz zapewniają izolację cieplną i akustyczną. Po zwinięciu brama i jej mechanizm nie zajmują dużo miejsca.

Zapraszamy do naszego sklepu w Pszennie (okolice miasta Świdnica) lub umówmy się na pomiary i montaż u Ciebie w domu. Sprawdź, dokąd dojeżdżamy >>

Zobacz też osłony wewnętrzne

Rolety materiałowe
Rolety dzień/noc
Żaluzje aluminiowe